Sincan Ekspress Haber Sayfası

AHMET YILMAZ “ CEVAP BEKLİYORUZ

AHMET YILMAZ “ CEVAP BEKLİYORUZ
136 views
07 Temmuz 2021 - 19:38

Sincan Belediyesi Meclisi Temmuz Ayı Toplantısı’nda söz alan CHP Grup Başkan Vekili Ahmet YILMAZ kürsüde söz olarak verdikleri soru önergelerine cevap alamadıklarını dile getirdi.

Kürsüde konuşan Ahmet YILMAZ, “Geçen ay iki soru önergesi verdik. 01.01-01.06 arası mal ve hizmet alımına dair bilgi istedik, ama cevap yok.”  Soru sorma haklarının olduğunu itafen bilgi edinme kanununa değindi.

YILMAZ “ Destek Hizmetlerinden bir cevap alamıyoruz.  1.2.2020 tarihinde 3076 sayıyla bir bilgi edinme talebimiz oldu ama cevap yok. Sincan’ın adı olumsuz anılmasın diye mahkemeye gitmiyoruz” dedi.

“BURDA EVET BÜYKŞEHİRDE HAYIR”

Temelli’deki bazı sorunlarla ilgili konuşan Ahmet YILMAZ, “ Temelli’deki çıkmaların emsale dahil edilmemesi konusunda Sincan Belediyesi Meclisi’nde oy birliği ile alınmış bir karar var. Buna Sincan’daki belediye meclis üyeleri evet oyu verdi. Ama daha sonra bu büyükşehir meclisine onay için giden bu karar gene Sincan Belediyesi Meclis Üyeleri tarafından onaylanmıyor. Ak Parti Belediye Meclis Üyesi ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi İmar Komisyonu Üyesi Gürkan DEMİRKESEN ve İyi parti Grup Başkan Vekili Ali ÜNAL’a işaret ederek burada evet diyorsunuz, büyükşehirde hayır diyorsunuz. bu nasıl oluyor” diye sordu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.