Sincan Ekspress Haber Sayfası

ALİ ÜNAL; “SİNCAN’IN MENFAATİNE OLAN HERŞEYE İMZA ATARIM”

ALİ ÜNAL; “SİNCAN’IN MENFAATİNE OLAN HERŞEYE İMZA ATARIM”
293 views
10 Mart 2021 - 23:23

Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi gündemine gelen Yenikent Alternatif Yolu ve Peçenek imar planına şerh koyulması ile ilgili sitemizde çıkan haber üzerine Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Sincan Belediyesi Meclisi Grup Başkan Vekili Ali ÜNAL’ dan açıklama geldi.


Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi ve Ak Parti Yenimahalle Belediye Meclis üyesi Mehmet Emin AYAZ’ın kürsüde yaptığı açıklamalara yanıt veren Ali ÜNAL “Yenikent Alternatif Yolu ve Peçenek imar planı Sincan Belediyesi Meclisi’nde görüşülerek Ak Parti Grup Başkan Vekili Yasemin ÇELİK, MHP Grup Başkan Vekili Mustafa ÜNVER ve benim imzamla Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi gündemine getirdik. Ankara Büyükşehir Belediyesi İmar Komisyonunda görüşüldü. İmar Komisyonundaki İyi Parti ve CHP li komisyon üyeleri tarafından önergenin başkanlık makamından meclise gelmesi gerektiğini belirterek şerh koymuşlardır. Mehmet Emin AYAZ’ın talihsiz yaptığı açıklamada yanlış bilgilendirme yapılmış ve şahsıma mal edilmiştir. Dolayısıyla İmar Komisyonu üyelerinin itirazı önergenin içeriğine değil meclise geliş esasınadır. İmar Komisyonunda olmadığım için benim bireysel olarak şerh koymak gibi bir yetkim yoktur.” dedi.
Açıklamasına devam eden Ali ÜNAL “ Ali ÜNAL olarak Sincan’ın menfaatine olan hiçbir şeyden geri durmadım. Bu imar planı da Sincan’ın menfaatinedir. Bu yüzden de imzanın arkasındayım” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.