Sincan Ekspress Haber Sayfası

“ALİ ÜNAL TARİHE GEÇECEKTİR”

“ALİ ÜNAL TARİHE GEÇECEKTİR”
594 views
10 Mart 2021 - 19:17

Sincan Belediyesi Meclisi tarafından Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi’ne taşınan Yenikent, Akçaören, Menderes, Çoğulu ve 29 Ekim Mahalleleri muhtelif parsellerine ait imar planı verilen  önerge 71 ve 72 madde olarak gündeme alındı.

Önerge görüşülürken Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi CHP ve İyi Parti grupları tarafından teknik ve tespit çalışmalarının yapılması için şerh koydu.

Bunun üzerine kürsüde söz alan Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi ve Ak Parti Yeni Mahalle Belediye Meclis üyesi Mehmet Emin Ayaz şerh kararına tepki gösterdi.

Kürsüde konuşan Mehmet Emin AYAZ, “71 ve 72 madde olarak gündeme gelen imar plan değişikliği önergesi CHP ve İyi Parti grupları tarafından teknik görüş ve tespitlerin olmadığı için şerhlerini yazdılar. Konunun aciliyeti ile ilgili teknik ve tespit görüşleri sonradan da alınabilir. Garip olan bu önergenin Sincan Belediyesi Meclisi’nden  Ak Parti, MHP ve İyi Parti gruplarından ortak bir karar ve önerge olarak Büyükşehirde gündeme gelmişti. Bu önergede bugün şerh koyan İyi Parti Sincan Belediye Meclis Üyesi Ali ÜNAL’ında imzası var. Ali ÜNAL kendi verdiği önergeye şerh koyan belediye meclis üyesi olarak tarihe geçecektir” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.