Sincan Ekspress Haber Sayfası

ARSLANARGUN;”KÖTÜLÜĞÜN ŞEFFAFLIĞI”

ARSLANARGUN;”KÖTÜLÜĞÜN ŞEFFAFLIĞI”
188 views
04 Ocak 2021 - 21:33

Milli Piyango özel yılbaşı çekilişinde satılmayan ve Türkiye Varlık Fonu’na aktarıldığı bildirilen üç biletin ikramiye tutarı 75 milyon TL’nin SMA hastası çocuklar için kullanılmasına ilişkin başlatılan kampanyaya Ak Parti Sincan İlçe Başkanı Soner ARSLANARGUN tepki gösterdi.

Son günlerin değişmeyen gündemi olan SMA hastalığı, tedavisinin pahalı olması ailelere yardım amaçlı “ Milli Piyango’dan gelen 75 Milyon TL SMA hastası çocuklar için kullanılsın“kampanyası başlatılmıştı.

Sağlık Bakanlı Fahrettin Koca ve SGK Genel Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili olarak yapılan açıklamalarda SMA hastalarının tedavilerinin devlet tarafından karşılandığı belirtilmesi üzerine sosyal medya hesabından konuya tepki gösterdi. Ak Parti Sincan İlçe Başkanı Soner ARSLANARGUN; “KÖTÜLÜĞÜN ŞEFFAFLIĞI” adıyla yaptığı paylaşımda bir çok siyasinin “Milli Piyango’dan gelen 75 Milyon TL SMA hastası çocuklar için kullanılsın” paylaşımlarını da kastederek özellikle muhalefetin bu konuda art niyetli olduğunu belirtti.

Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.