Sincan Ekspress Haber Sayfası

BELEDİYE’DEN MÜFTÜLÜĞE BİNA DESTEĞİ

BELEDİYE’DEN MÜFTÜLÜĞE BİNA DESTEĞİ
215 views
20 Ocak 2021 - 22:31

Sincan belediyesine ait olan ve daha önce belediye tarafından sosyal ve kültürel faaliyetler için kullanılan Törekent yerleşkesindeki beş katlı bina, Hafızlık ve 4-6 Yaş Kur’an Kursu olarak kullanılmak üzere İlçe Müftülüğümüze tahsis edildi.

Yatılı Hafızlık ve 4-6 yaş Kur’an Kursu için tahsis edilen bina, Sincan Belediye Başkanı sayın Murat ERCAN ve İlçe Müftümüz Mevlüt TOPÇU arasında imzalanan protokol ile devralındı.

İmzalanan protokolden sonra Sincan Belediyesine teşekkür eden TOPÇU, “Sincan Müftülüğü olarak belediyemizle birlikte pek çok projeye imza attık, Sayın Başkanımız ve Sincan Belediyemizin bütün birimiyle uyum içerisinde toplumumuzun her kesimine hizmet sunuyoruz. Sincanımızın ihtiyaç duyduğu bu iki konuda da belediyemizin imkanının müftülüğümüz tarafından vatandaşlarımıza ulaştırılması bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu vesileyle Sn başkanımıza ve emeği geçen herkese müftülüğümüz ve vatandaşlarımız adına tekrar şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

Belediye encümeni tarafından alınan devir kararı sonrası, resmi devir teslim işlemlerini yapmak üzere Sincan Müftülüğü Şube Müdürü İlyas HENNEP ve Sincan Belediyesi Emlak İşleri Müdürü Alim ÇİÇEKLİ’nin de hazır bulunduğu protokol imza töreniyle son buldu.

Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.