Sincan Ekspress Haber Sayfası

BİR TIKLA KÜLTÜR VE SANAT

BİR TIKLA KÜLTÜR VE SANAT
297 views
31 Ağustos 2020 - 19:58

Koronavirüs salgını Türkiye’ye girmeden tüm önlemlerini alan Sincan Belediyesi, vatandaşlara evde kültür-sanat imkanı sunarak tüm etkinliklerini dijital ortama taşımıştı. Eğitimden seminerlere, tiyatro etkinliklerinden sohbetlere kadar birçok etkinlik ekultur.sincan.bel.tr adresinden yayınlanmaya devam ediyor.

Sincan Belediyesi birbirinde zengin içeriklere sahip kültür ve sanat etkinliklerini internet üzerinden seyirciyle buluşturmayı sürdürüyor. Hem çocuklara hem de büyüklere hitap eden etkinlikleri “ekultur.sincan.bel.tr” adresinden girerek 7/ 24 izleyebilirsiniz.

7’den 70’e Herkese Hitap Ediyor

Dijital etkinlikler, 7’den 70’e tüm yaş gruplarına hitap ediyor.

Vatandaşlar; edebiyat sohbetleri, tarih söyleşileri, kişisel gelişim eğitimleri, seminerler, tiyatro ile keyifli vakit geçirebiliyor. Öğrenciler bilgisayar eğitim kursları ile kendilerini geliştirme fırsatı bulurken verimli ders çalışma tekniklerini öğrenebiliyor. Ayrıca robotik kodlama eğitimi ile çocukların analitik düşünme ve problem çözme becerilerinin gelişmesi de amaçlanıyor.

Uygulamalı spor dersleri ile vatandaşlar sokağa çıkmadan spor yapıyor. Ve müziğe gönül veren herkes e-konservatuvar sayesinde yeni bir enstrüman çalma ve kendini geliştirme imkanı bulabiliyor.

“Kıraathane Buluşmaları” Canlı Yayınla Evlere Konuk Oluyor

Sincan Belediyesinin büyük ilgi gören “Kıraathane Buluşmaları” birbirinden değerli konukları ağırlamaya devam ediyor. Kıraathane Buluşmaları Sincan Belediyesinin sosyal medya hesapları ve internet sitesinden canlı yayınlanıyor. Canlı yayını kaçıranlar ise diledikleri zaman ekultur.sincan.bel.tr adresinden tekrarını izleyebiliyor.

Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.