Sincan Ekspress Haber Sayfası

CHP GRUBUNDAN İKİ SORU ÖNERGESİ

CHP GRUBUNDAN İKİ SORU ÖNERGESİ
232 views
08 Haziran 2021 - 1:28

Sincan Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısında verdiği iki soru önergesi dikkatleri çekti. Ahmet YILMAZ, Önder AĞDEDE ve Önder TEKGÜMÜŞ  imzalı önergeler oylama sonucu meclis gündemine alınarak cevap verilmek üzere ilgili müdürlüklere sevk edildi.

İLK ALTI AYDA KAÇ TANE MAL VE HİZMET ALIMI İHALESİ YAPILDI

CHP Meclis Grubu’nun gündeme ek olarak yazılı olarak verilen soru önergesinde  Sincan Belediyesi’nin 2021 yılı ilk altı ayında  kaç tane mal ve hizmet alımı ihalesi yaptığı, bu ihalelerin ihale kanunun hangi maddesine göre yapıldığı, kaç tane firmanın bu ihalelere girip teklif verdiği, bu ihalelerin hangi firmalara kaç lira bedelle verildiği konusunda  bilgi istendi.

BELEDİYE’DE KAÇ TANE  KİRALIK ARAÇ VAR

Chp Meclis Grubu tarafından verilen diğer bir soru önergesi belediye bünyesinde bulunan kiralık araçlarla ilgili. Ahmet YILMAZ, Önder AĞDEDE ve Önder TEKGÜMÜŞ imzasıyla verilen yazılı önergede  belediyede ki araçlar ve verildiği müdürlükler sorgulandı.

 Önergede “Belediyemiz bünyesinde bulunan kiralık araç sayısı, hangi müdürlüklere kaç tane araç tahsis edildiği ve belediye birimleri dışında kurum ve kuruluşlara tahsis edilen araçların olup olmadığı, varsa hangi kurum ve kuruluşlara kaç tane araç tahsis edildiği” bilgisi istendi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.