Sincan Ekspress Haber Sayfası

DİKKAT TOPLU ULAŞIM SAAT 21:00 DE SONA ERİYOR.

DİKKAT TOPLU ULAŞIM SAAT 21:00 DE SONA ERİYOR.
273 views
14 Aralık 2020 - 0:20

EGO Genel Müdürlüğü,14 Aralık itibariyle toplu taşıma araçları seferlerinin saat 21:00 de sona ereceğini açıkladı. Ego Genel Müdürlüğü tarafından yazılı olarak yapılan açıklamada “devam etmekte olan hafta içi kısıtlamalarda, akşam saat 21.00-24.00 arasında Özel Halk Otobüsleri (ÖHO) ve Özel Toplu Taşıma Araçları (ÖTA) çalışmayacaktır. Metro ve ANKARAY tarifeli seferleri ise saat 21.00’de sona erecektir.”ifadesine yer verildi.

EGO’DAN YAPILAN AÇIKLAMA;

Koronavirüs (Covid-19) salgınının yayılım hızının kontrol altında tutulması amacıyla uygulanan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesinin ardından, EGO Genel Müdürlüğü, toplu taşıma araçları (Otobüs, Metro ve ANKARAY) ile ANKARA VALİLİĞİ İL UMUMİ HIFZISSIHHA KURULU’nun (UHK) 08 Eylül 2020 tarih ve 2020/71 sayılı Kararı çerçevesinde, 03 Aralık 2020 tarih ve 2020/86 sayılı UHK Kararı’yla düzenlenen yeni mesai saatleri ve hafta içi sokağa çıkma yasağına uygun olarak hazırlanan tarifeye göre tam kapasite ile hizmet vermeye devam edecektir.

Buna istinaden 14 Aralık 2020 Pazartesi günü itibarıyla, devam etmekte olan hafta içi kısıtlamalarda, akşam saat 21.00-24.00 arasında Özel Halk Otobüsleri (ÖHO) ve Özel Toplu Taşıma Araçları (ÖTA) çalışmayacaktır. Metro ve ANKARAY tarifeli seferleri ise saat 21.00’de sona erecektir. Ancak aktarma yapacak yolcularımız için EK-2 tabloda belirtilen saatlerde son tren seferleri yapılacaktır.

EGO otobüsleri ile semtlerden Ulus-Sıhhiye-Kızılay istikametine gelen hatlarımızda ve Raylı Sistem güzergahlarında hizmet verilecektir. Metro istasyonlarına ring servisi hizmeti veren hatlarımızda ise metro ağlarının son sefer saatlerine uygun olarak servise devam edilecektir.

Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.