Sincan Ekspress Haber Sayfası

ÖZEL SİNCAN TIP MERKEZİ

ÖZEL SİNCAN TIP MERKEZİ
359 views Okundu
19 Aralık 2020 - 2:18
Firma Yetkilisi
Yetkili Telefon03122633673
Telefon0 312 263 36 73
Faks 0(312) 263 36 74
Web Sitesihttps://www.sincantip.com/
E-Postainfo@sincantip.com
Firma Adresiİstasyon Mahallesi Ayaş Caddesi No: 34 Sincan/ANKARA
İl / İlçeANKARA / SİNCAN

Sincan Tıp Merkezi
Tıp merkezimiz, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Dahiliye, Kozmetoloji, Göz Hastalıkları, Nöroloji, Kulak Burun Boğaz, Kadın Doğum, Diyetisyen, Çocuk Hastalıkları ile Ağız ve Diş Sağlığı konularında uzman doktorları ve fizyoterapistleri ile hizmet vermektedir. Merkezimiz bünyesinde Röntgen Servisi ile Laboratuvar’da bulunmaktadır. Sincan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Sağlıklı günler dileriz.

Hasta beklenti ve ihtiyaçlarını sınırsız sorumluluk bilinciyle karşılayan, Bilim ve teknolojiyi takip eden, etik değerleri gözeten, yeniliklere açık, Başkentimizin öncü özel sağlık merkezi olma sorumluluğu ile sağlık alanındaki gelişmeleri eş zamanlı olarak bölgemiz insanlarına sunan, güven ve saygınlık konusunda önder, tercih edilen hizmetleri ile mutluluk veren bir sağlık merkezi olmaktır.

Sağlık Bakanlığı özel hastaneler yönetmeliğinin değişmesi ile ortaya çıkan sınıflandırmalara uyum, görüntüleme ve günümüz teknolojilerine sahip gelişmiş bir tıp merkezi ihtiyacını karşılamak maksadı ile önce B sınıfı daha sonra A Sınıfı Tıp Merkezi olmuştur.SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.