Sincan Ekspress Haber Sayfası

İLÇE EĞİTİM KURUMU MÜDÜRLERİ KURUL TOPLANTISI YAPILDI

İLÇE EĞİTİM KURUMU MÜDÜRLERİ KURUL TOPLANTISI YAPILDI
196 views
26 Şubat 2021 - 3:01

25 Şubat 2021 tarihinde saat 13.30’da Dr. Emine Acar Anadolu Lisesinde II. Dönem Başı İlçe Eğitim Kurumu Müdürleri Kurul Toplantısı yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım’ın başkanlığında yapılan toplantıya, Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Ahmet Bişkin, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve ilçe eğitim kurumu müdürleri katıldı. Toplantıda özellikle yüz yüze eğitimin koordine edilmesi ve planlanması üzerinde duran İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, “Öğrencilerimizin II. dönem eğitim öğretim faaliyetlerine sağlıklı ve güvenli bir şekilde kavuşturmak ilk hedefimiz, bu sebeple okullarımızda gerekli tedbirlerin alınarak, takibini sağlayacağız” dedi. Okulum Temiz Belgesi alan kurum sayısının ilçemizde yüksek olduğunu belirten Yıldırım, bu konuda çalışmalarını yapan ve belge almaya hak kazanan okul müdürlerini tebrik etti. Yüz yüze eğitime geçilecek sınıf ve kademelerde, derslerin sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak işlenmesinin, uzaktan eğitim faaliyetlerinin planlanması ve takibinin sağlanması konusunda kurum müdürlerine büyük sorumluluk düştüğünü belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, salgın hastalık sürecine rağmen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü başta olmak üzere tüm kurumlarımızda çalışmalar, projeler ve üretimin devam ettiğini belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım’ın konuşmasından sonra, Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Ahmet Bişkin; elektrik, su ve doğalgaz ödemeleri hususunda dikkat edilmesi gereken hususlar üzerinde durdu. Sonrasında, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri kendi bölümleri hakkında bilgilendirme ve açıklamalarda bulundu. Eğitim kurumları müdürleri ile soru-cevap bölümü ile fikir alış-verişinde bulunulduktan sonra, iyi dilek ve temennilerle toplantı sonlandırıldı.

Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.