Sincan Ekspress Haber Sayfası

İYİ GENÇLİK’TEN KASTAMONU’NA YARDIM ELİ

İYİ GENÇLİK’TEN KASTAMONU’NA YARDIM ELİ
104 views
16 Ağustos 2021 - 18:51

İYİ Parti Sincan Gençlik Kolları Başkanlığı sonrasında İYİ Parti Ankara Gençlik Kolları Başkanı olan Fatih Koca il yönetimi ile birlikte, İl Başkanı Yetkin Öztürk’ün destekleriyle Kastamonu Bozkurt’ta selden etkilenen bölgeyi ziyaret ederek bölge halkına geçmiş olsun dilekleri ile birlikte, il ve ilçe gençlik kollarınca hazırlanan yardımları iletti.

İYİ Parti Ankara Gençlik Kolları Başkanı Fatih KOCA, bölgede ki gözlemlerini gazetemize şu şekilde aktardı:

“Afetin acı tablosu, yöre halkının yaşadığı sıkıntılar bizleri derinden yaraladı. Çekilen manevi sıkıntıların yanında halkın ev ve işyerlerine gelen maddi hasarlardan dolayı ciddi bir çaresizlik içerisinde olduğunu gözlemledik.

Bölgede düşünülenin aksine ve sayısı yüzlerce olan kayıp vatandaşımız için halen arama kurtarma çalışmalarının devam ettiği bilgisini edindik. Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın üzüntülerini paylaşırken evlerinden olan vatandaşlarımızın devletin kendilerini destekleyip desteklemeyeceği konusundaki tereddütlerini dinledik.

Sosyal yardımlar Türkiye’nin dört bir yanından devam etse de organizasyonel anlamda daha fazla desteğe ihtiyaçları olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Çalışmalarını gece gündüz demeden sürdüren tüm gönüllü vatandaşlarımıza ve bölgede faal şekilde aktiflik gösteren sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ederiz.

Bu kapsamda tüm il ve ilçe teşkilatlarımızca hazırladığımız yardımlarımızın bölge halkına bir nebze olsun cansuyu olmasını diliyor, felaketten etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.” Dedi

Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.