Sincan Ekspress Haber Sayfası

İYİ PARTİ SİNCAN GENÇLİK KOLLARINDA GÖREV DEĞİŞİMİ

İYİ PARTİ SİNCAN GENÇLİK KOLLARINDA GÖREV DEĞİŞİMİ
254 views
23 Ocak 2021 - 21:27

İYİ Parti Sincan Gençlik Kolları Başkanı Fatih KOCA’nın Ankara İl Başkanlığı Gençlik Kolları Ar-Ge den sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atanmasının ardından İYİ Parti Sincan Gençlik Kolları Başkanlığı görevine Burhan PEHLEVAN getirildi.

İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı’nda yapılan törenle Fatih KOCA görevini Burhan PEHLEVAN’a devretti. Törenden açıklamalarda bulunan İYİ Parti Sincan İlçe Başkanı Ali GÖVEN, “İYİ Parti Sincan İlçe Başkanlığı Gençlik Kollarının yeni Başkanı Burhan PEHLEVAN’ a hayırlı olsun diyor, Sincan, Ankara ve Türkiye’nin İYİ geleceği için yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

İYİ Parti Sincan Gençlik Kolları Başkanı Fatih KOCA’yı Ankara İl Başkanlığı Gençlik Kolları Ar-Ge den sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atanması nedeniyle tebrik eden GÖVEN;” İYİ Parti Sincan Gençlik Kolları Başkanlığı görevini bugüne kadar layıkıyla yerine getiren Fatih Koca’ya teşekkürlerimi iletiyor, Ankara İl Başkanlığı Gençlik Kolları Ar-Ge den sorumlu Başkan Yardımcılığı yeni görevi adına başarılarının devamını diliyorum. İYİ GENÇLİK İYİ GELECEK.” dedi.

İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı’nda yapılan törenle görevini Burhan PEHLEVAN’a devreden Fatih KOCA yaptığı açıklamada ” İYİ Partimizin ve Sincan İlçe Başkanlığımızın bir parçası olabilmek benim için büyük mutluluk ve onurdur.Görev yaptığım süre içerisinde beni hiç bir zaman yalnız bırakmayan İlçe Başkanım Ali Göven ve beraberinde Sincan İlçe başkanlığımızın her bir ferdine Saygı,sevgi ve selamlarımı iletirim. Sincan Ankara  ve Türkiye’nin İYİ geleceğinde birlik beraberliğimiz daim olsun. Birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum ve bayrağı çok daha ileriye taşıyacağına emin olduğum Burhan kardeşime başarılar diliyorum.” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.