Sincan Ekspress Haber Sayfası

İYİ PARTİ’DEN SİNCAN’A YAKIN TEMAS

İYİ PARTİ’DEN SİNCAN’A YAKIN TEMAS
105 views
08 Temmuz 2021 - 15:17

İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCI VE İYİ PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ YAVUZ AĞIRALİOĞLU, İYİ PARTİ KURUCULAR KURULU ÜYESİ BERİL GÜMÜŞ, İYİ PARTİ GENEL İDARE KURULU ÜYESİ MEHMET ARSLAN, İYİ PARTİ MERKEZ DİSİPLİN KURULU ÜYESİ FURKAN KAMALAK, İYİ PARTİ MERKEZ DİSİPLİN KURULU ÜYESİ BATUHAN YILDIZ VE İYİ PARTİ SİNCAN İLÇE BAŞKANI ALİ GÖVEN “BÜYÜK ANKARA BULUŞMASI” KAPSAMINDA SİNCAN ZİYARETLERİNİ GERÇEKLEŞTRİDİLER.

Sincan Esnaf, Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret eden İYİ PARTİ ekibi pandemi öncesi ve sonrasında esnafın kredi ihtiyaçlarını ve verilen kredi miktarlarını konuştular. Sincan Esnaf, Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail ESER kooperatif olarak, kuruluşundan pandemi sürecine kadar verilen kredi miktarının pandemi sürecinde verilen kredi miktarından az olduğunu ve pandemi sürecinde esnaflara ellerinden gelen desteği verdiğini belirtti.

Sincan Esnaf ve Sanatkârlar Odasına gerçekleştirilen ziyarette, esnafın pandemi sürecinde maruz kaldığı sorunlardan ve bu sorunların çözümlerinden konuşuldu. Aynı zamanda son zamanlarda sağlık sorunları yaşayan oda başkanı Yunus ÇOBAN’a geçmiş olsun dileklerini iletti.

Esnaf odalarını ziyaretinden sonra İYİ PARTİ ekibi esnafları ziyaret ederek, sahada olduklarını ve esnafın, milletin sesine kulak verdiklerini söyledi. Esnaf ziyareti sırasında Cuma vaktinin gelmesiyle birlikte İYİ PARTİ ekibi Sincan Merkez Çarşı Camiinde Cuma namazlarını eda ettiler.

Alevi Kültür Dernekleri Sincan Şubesini ziyaret eden İYİ PARTİ heyeti, dernek başkanı  ve üyeleriyle mezhep ayrımlarının parti görüşünde olmadığı buna istinaden yönetim kurulunda alevi ve sünni bireylerin olduğunu söyledi. İYİ PARTİ İstanbul Milletvekili Yavuz AĞIRALİOĞLU Madımak Katliamının yıl dönümü olması sebebiyle “Acılarımızın  yüreğimize kazındığı bugünlerde, yaralarımızı kanatan değil kapatan bir şuurlar tekrar başımız sağ olsun” ifadesini kullandı.

Şoförler ve Otomobilciler Odasını ziyaret eden İYİ PARTİ heyeti,Başkan İsa YALÇIN’dan dolmuşçu ve taksici esnafının talep ve şikayetlerini dinledi. Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsa YALÇIN, Sincan halkı ve esnafı için bazı taleplerde bulundu ve sesinin gerekli kişilerce duyulmadığını, kendisinin Mansur YAVAŞ’a yanlış anlatıldığını dile getirdi. Yavuz AĞIRALİOĞLU Başkanı İsa YALÇIN’ın talepleri bulunan kağıdın fotoğrafını çekerek gerekli yerlere ulaştırdığını dile getirdi.

Ortopedik Engelliler ve Aileleri Yardımlaşma Derneğini ziyaret eden İYİ PARTİ heyeti, engelli vatandaşlarımızın hakları ve verilen yardımlar hakkında istişarelerde bulundu. İYİ PARTİ İstanbul Milletvekili Yavuz AĞIRALİOĞLU İşitme Engelliler Dayanışma Derneği ziyaretinde, işitme engelliler ile iletişim kurmak için işaret dili öğrenmek istediğini dile getirdi.

İyi Parti Genel Başkan Yardımcı Ve İyi Parti İstanbul Milletvekili Yavuz AĞIRALİOĞLU ve beraberindeki heyet, son olarak Sincan Ziraat Odası’nı Başkan Zekeriya GÜLMEZ’le görüşerek tamamladı.

MEHMET ARSLAN’DAN PAZAR ZİYARETİ

Geçtiğimiz dönem  İyi Parti Sincan Belediye Başkan Adayı Mehmet ARSLAN, mahalle muhtarlarını ziyaret ederek mahallelerin sorunlarını dinledi. Esnaf ziyaretlerinde de bulunan Mehmet ARSLAN ve beraberindeki heyet mahalle pazarına girerek pazarcı esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti. Mehmet ARSLAN’ın pazarcılarla yaptığı sohbetlerde renkli diyaloglar yaşandı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.