Sincan Ekspress Haber Sayfası

İYİ PARTİ’DEN SİNCAN’DA GÖVDE GÖSTERİSİ

İYİ PARTİ’DEN SİNCAN’DA GÖVDE GÖSTERİSİ
308 views
19 Ağustos 2021 - 14:29

İyi Parti Sincan İlçe Başkanlığı Harikalar Diyarı’nda düzenlediği üye katılım programıyla gövde gösterisi yaptı. İyi Parti’ye üye olan 350 vatandaş için düzenlenen katılım programına Genel Başkan Yardımcısı Koray AYDIN, Ankara İl Başkanı Yetkin ÖZTÜRK, Ankara Milletvekili Ayhan ARSLANTAŞ, Genel İdare Kurul Üyesi Mehmet ARSLAN ve çok sayıda parti üyesi katıldı.

İyi Parti Sincan İlçe Başkanlığı tarafından “İyi Ailesine Hoş Geldin” sloganıyla partiye katılan 350 vatandaş için üye katılım programı düzenledi. Harikalar Diyarı Turkuaz Balo Salonu’nda düzenlenen programa ev sahipliği yapan İyi Parti Sincan İlçe Başkanlığı vatandaşların yoğun katılımıyla gövde gösterisi yaptı.

Koray AYDIN için yapılan karşılamanın ardından başlayan programda, ev sahibi İyi Parti Sincan İlçe Başkanı Ali GÖVEN kürsüye gelerek, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray AYDIN, Ankara İl Başkanı Yetkin ÖZTÜRK, Ankara Milletvekili Ayhan ARSLANTAŞ, Genel İdare Kurul Üyesi Mehmet ARSLAN ve parti üyelerine teşekkür etti.

İyi Parti Sincan İlçe Başkanı Ali GÖVEN, “İnşirah suresinde buyruluyor ki, “Elbette, her zorlukla birlikte, bir kolaylık vardır”Allah’ın izni, teşkilatlarımızın gayreti ve milletimizin de desteğiyle bütün engelleri aşıyoruz.İmanın, cesaretin, millete adanmışlığın sonu elbette İYİ olacak. Alın teri boşa gitmez. Emek zayi olmaz. Gayret karşılıksız kalmaz.Bu yola çıkarken kolay olmayacağını biliyorduk. Damarlarımızda akan kana, milletin irfanına güvendik. En önemlisi de, gayrete tevfik bağışlayan Allah’a güvenip, yola çıktık. Biz bahtımızı, en güvendiğimiz adrese, rabbimize ve milletimize emanet etmişiz. Şükürler olsun, şimdiye kadar, yüzümüz kara çıkmadı. Bundan sonra da çıkmasın diye, duacıyız.Biz yılmayacağız, yorulmayacağız.Ve Allah’ın izniyle: Sincan, Ankara ve Türkiye’nin İYİ geleceği için Başaracağız… Başaracağız… Başaracağız! ” sözlerine yer verdi.

Sincan Ankara ve Türkiye’nin İYİ geleceği için üye çalışmalarına devam ettiklerini belirten İYİ Parti Sincan İlçe Başkanı Ali GÖVEN İYİ Parti Sincan İlçe Başkanlığının 1. Üyesi olduğunu şuan ise değerli Sincan halkının teveccühü ile binlerce üyelerinin olduğu belirti.

Konuşmasına programa katılan 350 yeni üye ye teşekkür ederek devam eden Ali GÖVEN: “Bir artı bir iktidar eder.  Her bir üyemizden Türkiye’nin İYİ geleceği olan İYİ Parti ye yeni bir üye kazandırmanızı istiyorum.”dedi.

Ankara İl Başkanı Yetkin ÖZTÜRK ve Ankara Milletvekili Ayhan ARSLANTAŞ’ın konuşmalarının ardından kürsüye gelen İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray AYDIN, iktidarın politikalarını eleştirerek “ Bu işler rüzgarla olur. Biz bu rüzgarı arkamıza aldık. İnandığımız bu yolda yorulmadan çalışıyoruz, çalışacağız. Mutlaka iktidar olacağız.” sözlerine yer verdi.

Koray AYDIN’ın konuşmasının ardından İyi Parti Sincan İlçe Başkanlığı’nda üye çalışmalarında yer alan görevlilere plaket verildi. Yeni üye olan vatandaşlara rozet takma töreniyle devam eden program fotoğraf çekimlerinin ardından son bulurken İyi Parti Sincan İlçe Başkanı Ali GÖVEN, Koray AYDIN’a bir portre resim hediye etti.

Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.