Sincan Ekspress Haber Sayfası

KADINLARDAN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE EL EMEĞİ GÖZ NURU

KADINLARDAN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE EL EMEĞİ GÖZ NURU
207 views
04 Ocak 2021 - 0:22

Ankara Büyükşehir Belediyesi “Soğuk Kış Günlerinde Sımsıcak Bir Destek Projesi” ile ihtiyaç sahibi ailelere yeni yıl hediyeleri dağıtacak. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü’ne bağlı Kadın Lokalleri üyeleri el emeği göz nuruyla ördükleri atkı, bere, şal ve örgü oyuncakları ihtiyaç sahibi ailelere dağıtacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, insan odaklı sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çekmeye devam ediyor.

   Toplumsal dayanışma örneklerine imza atmayı sürdüren Büyükşehir Belediyesi yeni yılda ihtiyaç sahibi aileler için küçük sürpriz hediyeler hazırladı. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü de bu kapsamda pandemi dönemini evlerinde geçirmek zorunda kalan Kadın Lokalleri üyeleriyle birlikte kalpleri ısıtan bir proje başlattı.

KADIN LOKALLERİ ÜYELERE 2 BİN 100 PAKET YÜN VE ŞİŞ DAĞITILDI

    “Soğuk Kış Günlerinde Sımsıcak Bir Destek Projesi” adıyla Başkent genelinde 21 noktada hizmet veren Kadın Lokalleri üyeleri, ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere kendi elleriyle ördüğü kıyafet ve oyuncaklar hazırladı.

     Kadın Lokalleri üyelerine 2 bin 100 paket yün ve şiş dağıttıklarını, sosyal sorumluluk projelerine kadın emeğini katarak ihtiyaç sahibi aileleri sürpriz hediyelerle sevindirmek istediklerini belirten Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Kadın ve Aile Şube Müdürü Özlem Süreyya Karaman,şöyle konuştu:

Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Kadın ve Aile Şube Müdürü Özlem Süreyya Karaman

“Sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında Kadın Lokalleri üyelerine yün ve şiş dağıttık. Pandemi nedeniyle evlerinde kalmak zorunda olan üyeler gönüllü olarak atkı, bere, şal ve oyuncak gibi ürünler ördüler. İhtiyaç sahibi ailelere dağıtılan gıda yardımının yanında yeni yıl hediyesi olarak bu örgüleri hediye ediyoruz. Üyelerimiz de bu projede yer almaktan mutluluk duydular. Bu örgüleri büyük bir sevinçle ördüler. Emeği geçen Kadın Lokalleri üyelerimize bu emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.