Sincan Ekspress Haber Sayfası

KIRAATHANELER VE BEBEK KÜTÜPHANESİNE RANDEVU ARTIK İNTERNETTEN

KIRAATHANELER VE BEBEK KÜTÜPHANESİNE RANDEVU ARTIK İNTERNETTEN
259 views
11 Aralık 2020 - 22:54

“Önce İnsan Öncü Sincan” sloganıyla Türkiye’nin örnek belediyelerinden biri olmayı hedefleyen Sincan Belediyesi, vatandaşların belediye hizmetlerinden daha hızlı ve etkin şekilde faydalanmasını sağlayan “Akıllı Projeler”i bir bir hayata geçiriyor. Son olarak Sincan’ın göz bebeği “Millet Kıraathaneleri” ve “Bebek Kütüphanesi”ndeki randevu sistemi de internet ortamına taşındı. Artık vatandaşlar www.sincan.bel.tr adresinden randevu alarak kıraathanelere ve Bebek Kütüphanesindeki etkinliklere katılabilir.

Sincan Belediyesi birbirinden zengin içeriklere sahip kültür ve sanat etkinliklerini internet üzerinden seyirciyle buluşturmaya devam ederken, bir taraftan da belediye hizmetlerinin hızlı ve verimli şekilde halka ulaşmasını sağlayan akıllı projelere her geçen gün yenilerini ekliyor.

Covid-19 ile mücadele kapsamında belediye hizmetleri internet ortamına taşınmış, “E-Eksper”, “E-İskan”, “E-Rayiç” ve “E-Beyan”  gibi uygulamalar www.sincan.bel.tr internet adresinden “E-Belediye Hizmetleri” adı altında kullanıma sunulmuştu. Bunların yanında Millet Kıraathaneleri ve Bebek Kütüphanesine girişlerde uygulanan randevu sistemi telefonun yanında artık internet ortamından da sağlanıyor.

Randevular İnternetten Veriliyor

Koronavirüs tedbirleri kapsamında sabah 10.00 akşam 22.00 saatleri arasında hizmet veren Yavuz Sultan Selim, Evliya Çelebi, Abdurrahim Karakoç, Sincan Halk Kütüphanesi ve Millet Kıraathanesi ile Bebek Kütüphanesi randevu usulü ile hizmetlerine devam ediyor.

Artık vatandaşlar randevularını www.sincan.bel.tr internet adresinden de alarak kıraathanelerde kitap okuyup ders çalışabilir. Minikler aileleriyle birlikte Bebek Kütüphanesindeki etkinliklere katılabilir.  Yeni sistemle hızlı bir şekilde daha çok kişi randevu alabiliyor. İnternet üzerinden randevu sayesinde bilgiler randevu almak isteyenlerin telefonlarına otomatik olarak gönderiliyor. Vatandaşlar da internetten randevu hizmetinden son derece memnun. 

Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.