Sincan Ekspress Haber Sayfası

KOMİSYONLAR BELLİ OLDU

KOMİSYONLAR BELLİ OLDU
218 views
16 Nisan 2021 - 1:07

Sincan Belediyesi Meclis Nisan Ayı gündeminde komisyonların oluşturulması  ve seçimleri vardı. Toplantıda 17 komisyon ve üyeleri belli oldu.

BELEDİYE MECLİSİ İHTİSAS KOMİSYONLARI ÇİZELGESİ (2021)

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU

  1. LEVENT BAŞER
  2. FATMA NUR AYDOĞAN
  3. FATİH OMAÇ
  4. KEVSER TEKİN
  5. İSMAİL TUTUŞ

HUKUK VE TARİFELER KOMİSYONU

  1. NİGAR KOCA
  2. MUSFATA ÖZCAN
  3. FETHİ ÇAKMAK
  4. MUTLU BULUT
  5. ALİ ÜNAL

KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER KOMİSYONU

  1. MELİH GÜNDÜZ
  2. ÖZGÜR ELVER
  3. ERDAL KARACA
  4. NAHİDE DEMİRYÜREK
  5. AHMET YILMAZ

ESNAF VE SANATKARLAR KOMİSYONU

  1. ZEKERİYA SEZGİN GÜLMEZ
  2. ALİ YUMRUÇALI
  3. SELÇUK ALTINIŞIK
  4. SERVET ÜÇÜNCÜ
  5. FATİH KİŞİ

SAĞLIK KOMİSYONU

  1. BURAK SEÇKİN
  2. AYNUR KABA
  3. TURGAY CİVELEK
  4. YÜCE ATİLLA DEMİRCİ
  5. HASAN ÖZTÜRK

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

  1. NİHAT YALÇIN
  2. BEKİR YILDIZ
  3. GÜRKAN DEMİRKESEN
  4. MUSTAFA ÜNVER
  5. ÖNDER AĞDEDE

ÇEVRE KOMİSYONU

  1. RUŞEN MENEKŞE
  2. BURAK GÜRLER
  3. HAYRETTİN ALPAK
  4. HAMDİ YILMAZ
  5. OSMAN GÖVEN

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

  1. ÜMİTCAN ULUDAĞ
  2. YASEMİN ÇELİK
  3. MEVLÜT BAŞARAN
  4. SİNAN ÖZATA
  5. ÖNDER TEKGÜMÜŞ

İSİMLENDİRME VE MUHTELİF İŞLER KOMİSYONU

  1. OSMAN ÖZÜPEK
  2. SERKAN TEKGÜMÜŞ
  3. ZAFER GÜVEN
  4. SEBAHATTİN GÜNDÜZ
  5. VEYİS DAYSAL

TARİH VE TURİZM KOMİSYONU

  1. ERDAL KARACA
  2. MUSTAFA ÖZCAN
  3. ZEKERİYA SEZGİN GÜLMEZ
  4. HAMDİ YILMAZ
  5. AHMET YILMAZ

KADIN-ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ VE İNSAN HAKLARI KOMİSYONU

  1. NİGAR KOCA
  2. ÖZGÜR ELVER
  3. SİNAN ÖZATA
  4. NAHİDE DEMİRYÜREK
  5. ÖNDER AĞDEDE

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KOMİSYONU

  1. MELİH GÜNDÜZ
  2. FETHİ ÇAKMAK
  3. SELÇUK ALTINIŞIK
  4. SERVET ÜÇÜNCÜ
  5. FATİH KİŞİ

EĞİTİM KOMİSYONU

  1. BURAK SEÇKİN
  2. BEKİR YILDIZ
  3. RUŞEN MENEKŞE
  4. MUTLU BULUT
  5. ÖNDER TEKGÜMÜŞ

TÜKETİCİ HAKLARI KOMİSYONU

  1. AYNUR KABA
  2. NİHAT YALÇIN
  3. BURAK GÜRLER
  4. SEBAHATTİN GÜNDÜZ
  5. ALİ ÜNAL

TARIM VE HAYVANCILIK KOMİSYONU

  1. TURGAY CİVELEK
  2. GÜRKAN DEMİRKESEN
  3. SERKAN TEKGÜMÜŞ
  4. MUSTAFA ÜNVER
  5. OSMAN GÖVEN

HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU

  1. ÜMİTCAN ULUDAĞ
  2. HAYRETTİN ALPAK
  3. OSMAN ÖZÜPEK
  4. ZAFER GÜVEN
  5. VEYİS DAYSAL

ENGELLİ VE YAŞLI HİZMETLERİ KOMİSYONU

  1. YASEMİN ÇELİK
  2. MEVLÜT BAŞARAN
  3. ALİ YUMRUÇALI
  4. YÜCE ATİLLA DEMİRCİ
  5. HASAN ÖZTÜRK

KATİP ÜYE

  1. SERKAN TEKGÜMÜŞ
  2. ÖZGÜR ELVER
  3. FATMA NUR AYDOĞAN
  4. KEVSER TEKİN

YEDEK ÜYELER

  1. SEBAHATTİN GÜNDÜZ
  2. NAHİDE DEMİRYÜREK

MECLİS BAŞKAN VEKİLİ

  1. MECLİS BAŞKAN VEKİLİ: FATİH OMAÇ
  2. MECLİS BAŞKAN VEKİLİ: MUSFATA ÜNVER

BELEDİYE ENCÜMENİ

  1. ZAFER GÜVEN
  2. ZEKERİYA SEZGİN GÜLMEZ
  3. MUTLU BULUT
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.