Sincan Ekspress Haber Sayfası

KORANA SİNCAN’DA ALEV ALEV..

KORANA SİNCAN’DA ALEV ALEV..
905 views
01 Eylül 2020 - 15:41

Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan “Hayat Eve Sığar” uygulamasının verilerine göre Ankara’da coronovirüs’ün en çok görüldüğü ilçeler arasında bulunan Sincan da vaka sayıları oldukça arttı..

Mart ayından itibaren  ülkemizi olumsuz etkileyen Covid 19 virüs, normalleşme süreci ile birlikte bölge bölge etkilerini artırmaya başladı.

Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan”Hayat Eve Sığar” ” uygulamasıyla Coronovirüs haritalarını anlık olarak yayınlayan Sağlık Bakanlığı, riskli bölgeleri sokak sokak, mahalle mahalle gösteriyor.

Uygulamaya göre 17 mayıs itibariyle Sincan’da belli semtlerde yoğunlaşan Koronavirüs, bu gün itibariyle tüm Sincan’ı etkisi altına almaya başladı. Haritaya göre şu an tüm Sincan’da tüm bölgeler yüksek riskli bölge olarak gösterildi.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Sincan’da da vaka sayılarının artması Sincan’da yaşayan vatandaşları tedirgin etmeye başladı.

Sincan’da yerel yönetimler tedbirlerini artırırken vatandaşlardan da sosyal mesafe ve maske kuralına dikkat etmelerini öneriyor.

Mart ayından itibaren dünyayı kasıp kavuran Covid-19 virüsü ülkemizi olumsuz etkilemeye devam ederken Sincan ilçesinde de maksimum seviyelere ulaştı.

01 EYLÜL 2020
17 MAYIS 2020
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.