Sincan Ekspress Haber Sayfası

KORAY AYDIN SİNCAN’DA

KORAY AYDIN SİNCAN’DA
329 views
30 Aralık 2020 - 18:21

İyi Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray AYDIN,Sincan Lale Meydanı’ndaki Limon Bazar esnafını ziyaret etti. Çıkan yangında zarar gören esnafa geçmiş olsun dileklerini ileten AYDIN,yangın hakkında bilgi alarak esnafın yanındayız mesajı verdi.

Sincan Lale Meydanı’ndaki Limon Bazar’da çıkan yangından dolayı zarar gören esnafla bir araya gelen İyi Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray AYDIN, İyi Parti Ankara Milletvekili Ayhan ALTUNTAŞ, İyi Parti İl Başkanı Yetkin ÖZTÜRK, İyi Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet ARSLAN ve İyi Parti Sİncan İlçe Başkanı Ali GÖVEN esnafa geçmiş olsun dileklerini ileterek, yangın ve yapılan işlemler hakkında bilgi aldı. Limon Bazar sahibi Hüseyin ÖZŞENSOY başta olmak üzere bütün esnafı dinleyerek yanınızdayız mesajı verdi.

Daha sonra İyi Parti Sincan İlçe Başkanlığı’na geçen İyi Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray AYDIN, İyi Parti Ankara Milletvekili Ayhan ALTUNTAŞ, İyi Parti İl Başkanı Yetkin ÖZTÜRK, İyi Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet ARSLAN, yeni üyelere rozetlerini takarak, ilçe faaliyetleri hakkında bilgi aldı.Partililerle sohbet eden Koray AYDIN, Sincan’dan ayrıldı.

Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.