Sincan Ekspress Haber Sayfası

KUR’AN-I KERİM’İ GÜZEL OKUMA YARIŞMASI İLÇE BİRİNCİLERİNE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

KUR’AN-I KERİM’İ GÜZEL OKUMA YARIŞMASI İLÇE BİRİNCİLERİNE ÖDÜLLERİ VERİLDİ
181 views
19 Ağustos 2021 - 0:05

İlçe Müftülüğüne bağlı yatılı hafızlık kurslarında okuyan öğrenciler arasında yapılan ve İlçe Müftümüz Mevlüt TOPÇU’nun seçici kurulda başkan olarak görev aldığı yarışmanın erkekler kategorisinde ilçe birincisi Bucuk 15 Temmuz Yatılı Hafızlık Erkek Kur’an Kursu’ndan çıkarken, kızlar arasında yapılan yarışmanın birincisi ise Alkan Yatılı Hafızlık Kız Kur’an Kursu’ndan çıktı.


İlçe Müftümüz Mevlüt TOPÇU yarışmada dereceye giren öğrenci ve hocalarını makamında ağırlayarak başarılarını kutladıktan sonra çeşitli ödüllerle ödüllendirerek hatıra fotoğrafı çektirdi.
TOPÇU “Evet bugün bir yarışma yapıldı ve zorunlu olarak bir birinci seçmek gerekiyordu erkekler ve kızlar arasında yapılan yarışmalarda seçilen birer birinci var ama benim nazarımda hepiniz birincisiniz. Sizler bugün özverili çalışmalarınızın sonucunu aldınız. Sizleri çalışmanızdan, gayretlerinizden ve medeni cesaretinizden dolayı tebrik ve takdir ediyorum. Sizlerin bugünlere gelmenizde emeği geçen hocalarımıza ve ailelerinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra Ankara finalinde de aynı başarıyı göstererek bizlerin gurur kaynağı olursunuz.” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.