Sincan Ekspress Haber Sayfası

LÜKS ARAÇLARIN SATIŞINA DEVAM

LÜKS ARAÇLARIN SATIŞINA DEVAM
226 views
07 Ocak 2021 - 21:01

Ankara Büyükşehir Belediyesi birimlerine ait araçların sayısını azaltan ve geçmiş dönemlerde alınan yüksek maliyetli lüks araçları satışa çıkararak ciddi oranlarda tasarruf sağladı.

Göreve geldikten sonra Büyükşehir Belediyesi birimlerine ait araçların sayısını azaltan ve geçmiş dönemlerde alınan yüksek maliyetli lüks araçları satışa çıkararak ciddi oranlarda tasarruf sağlayan Başkan Yavaş, tüm belediye birimlerinde kayıtlı ihtiyaç fazlası lüks araçların satışına 2020’de de devam etti.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, “hizmetine ihtiyaç duyulmadığı” gerekçesiyle üç adet lüks arazi aracını satışa çıkardı. Geçmiş yıllarda belediye başkanlarının hizmetinde kullanılan lüks araçlar 13 Şubat 2020 tarihinde ikinci kez çıkılan ihalede satılarak 2 milyon 101 bin TL gelir elde edildi. 19 Kasım 2020 tarihinde BELKA A.Ş. tarafından düzenlenen ihalede 1 arazi ve 3 lüks binek araç 2 milyon 277 bin 500 TL’ye satıldı.

     ANFA Genel Müdürlüğü de bünyesinde hizmet veren ticari ve lüks sınıfa giren ihtiyaç fazlası 9 aracın satışı için 7 Aralık 2020’de çıktığı ihalede toplam 1 milyon 244 bin 860 TL gelir sağladı.

Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.