Sincan Ekspress Haber Sayfası

MEVLÜT TOPÇU; ÖĞRENCİMİZİN BAŞARISI GURUR VERİCİ

MEVLÜT TOPÇU; ÖĞRENCİMİZİN BAŞARISI GURUR VERİCİ
175 views
08 Nisan 2021 - 0:43

Diyanet İşleri Başkanlığınca ülke genelindeki Kur’an kursu öğrencileri arasında düzenlenen Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’nın “İç Anadolu Bölge Finali” gerçekleştirildi. Sincan İlçe Müftülüğü Şeyh Edebali Yatılı Hafızlık Kur’an Kursu öğrencisi Mahmut Fatih Akbayrak ikinci oldu.

Diyanet işleri Başkanlığı tarafından her yıl Türkiye geneli Kur’an kursları arasında düzenlenen Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’nın “İç Anadolu Bölge Finali” yapıldı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında çevrimiçi gerçekleştirilen yarışmada komisyon üyelerinin değerlendirmesi sonucu yarışmaya Ankara’dan katılan Sincan İlçe Müftülüğü Şeyh Edebali Yatılı Hafızlık Kur’an Kursu öğrencisi Mahmut Fatih Akbayrak ikinci oldu.

Akbayrak’ı tebrik eden İlçe Müftüsü Mevlüt Topçu, “Öğrencimizin bu başarısı sadece kendi ve ailesi için değil bütün Sincan hatta Ankara için büyük bir gururdur. Bu başarı inşallah diğer arkadaşlarının da motivasyonunu arttırarak önümüzdeki süreçlerde daha büyük bir kitleyle daha büyük başarılara imza atarız.Bu vesileyle öğrencimizi, ailesini ve öğrencimizin hocası İsmail Özbek’ i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.