Sincan Ekspress Haber Sayfası

MHP SAHAYA İNİYOR

MHP SAHAYA İNİYOR
117 views
08 Temmuz 2021 - 14:29

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar YILDIRIM, Sincan’a gelerek Sincan İlçe Başkanlığı’nın yeni aldığı mülkü ve yapılan tadilatı yerinde inceledi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar YILDIRIM, Sincan programına Osmanlı Mahallesi’ndeki Eyüp Sultan Camii’nde Cuma namazı kılarak başladı. Sincan Belediye Başkanı Murat ERCAN,Sincan Kaymakamı Abdullah KÜÇÜK, MHP Sincan İlçe Başkanı Oğuzhan ALKAN ve ilçe yöneticileri Eyüp Sultan Camii önünde YILDIRIM’ı karşılayarak, birlikte Eyüp Sultan Camii’nde Cuma namazı kıldılar.

Camii çıkışında vatandaşlarla sohbet eden Yaşar YILDIRIM, Sincan Belediye Başkanı Murat ERCAN’ın daveti üzerine Sincan Belediyesi’ne geçti.

Sincan Belediyesi’ne geçen MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar YILDIRIM ve MHP Sincan İlçe Başkanı Oğuzhan ALKAN, Belediye Başkanı Murat ERCAN’ın makamında ziyaret etti. Ziyarete Sincan Kaymakamı Abdullah KÜÇÜK’te katıldı. Sincan ile ilgili bir süre sohbet eden Yaşar YILDIRIM daha sonra MHP Sincan İlçe Başkanlığı’na geçti.

MHP Sincan İlçe Başkanlığı’na geçen  Yaşar YILDIRIM, Sincan İlçe Başkanlığı’nın yeni aldığı mülkü ve yapılan tadilatı yerinde inceleyerek hayırlı dileklerini iletti. Bir süre MHP Sincan İlçe Başkanı Oğuzhan ALKAN’la özel görüşerek İlçe Başkanlığı’nın çalışmaları hakkında bilgi aldı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar YILDIRIM ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve partililerle bir araya geldi.

MHP Sincan İlçe Başkanlığı’nda kısa bir açıklama yapan Yaşar YILDIRIM, “Allah izin verirse sahaya iniyoruz bizim işimiz vatandaşa dokunmak” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.