Sincan Ekspress Haber Sayfası

MHP’DEN SİNCAN ÖZVERİSİ

MHP’DEN SİNCAN ÖZVERİSİ
814 views
04 Ağustos 2021 - 5:43

MHP Sincan İlçe Başkanlığı bayram tatilinin ardından saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bir çok parti gibi  pandemi nedeniyle saha çalışmalarına ara veren MHP Sincan İlçe Başkanlığı kısıtlamaların kalkmasıyla birlikte saha çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. MHP Sincan İlçe Başkanlığı’nın  yaptığı saha çalışmalarında genel merkez ve milletvekillerini misafir ederek Sincanlı vatandaşların sorunlarına ve isteklerine önem verdiğini vurguluyor.

Geçtiğimiz hafta adeta Sincan’a çıkarma yapan MHP Sincan İlçe Başkanlığı’nın ilk konuğu MHP Ankara İl Başkanı Turgay BAŞTUĞ ve beraberindeki heyet oldu. Sincan’a gelen Turgay BAŞTUĞ, Sincan İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Çalışmalarla hakkında bilgi alan BAŞTUĞ, daha sonra esnafları dolaşarak Sincanlı vatandaşlarla sohbet etti. Programına sivil toplum kuruluşlarını  ziyaret ederek devam eden MHP Ankara İl Başkanı Turgay BAŞTUĞ, Sincan Şoförler Odasını ziyaret ederek şoför esnafının sorunları ve isteklerini dinleyerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

MHP Sincan İlçe Başkanlığı’nın Cuma Günü konuğu ise MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar YILDIRIM ve TBMM Meclis İdare Amiri MHP Ankara Milletvekili Sn Erkan HABERAL oldu. Yaşar YILDIRIM ve Erkan HABERAL’a Ankara İl Başkan Yardımcısı Nurol ERDİREN, Sincan İlçe Başkanı Oğuzhan ALKAN,ilçe yöneticileri ve çok sayıda partili eşlik etti. Hep birlikte kılınan Cuma namazının ardından Yenikent Bölgesinde esnaf ziyaretlerinde bulunan Yaşar YILDIRIM ve Erkan HABERAL, Yenikent esnaf ile uzun sohbetler gerçekleştirdi. Daha sonra Sincan Şoförler Odasını ziyaret eden Yaşar YILDIRIM,Erkan HABERAL,Nurol ERDİREN,Oğuzhan ALKAN şoför esnafının sorunları hakkında bilgi aldı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar YILDIRIM ve Erkan HABERAL ilerleyen zamanlarda Sincan ziyaretlerini sıklaşacağının sinyalini vererek Sincan’dan ayrıldı.

Saha çalışmaları ve ziyaretler hakkında bilgi veren MHP Sincan İlçe Başkanı Oğuzhan ALKAN, “ülkemizin geçtiği bu hassas dönemde Sincanlı vatandaşlarımızın yanında olmak zorundayız. Pandemiden dolayı çalışmalarımız ister istemez sekteye uğramıştı. Kısıtlamalar kalkar kalmak biz kaldığımız yerden devam ediyoruz. O günde vatandaşımızın yanındaydık. Allah nasip ettiği sürece bundan sonraki süreçte de vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Genel merkezimizin ve il başkanlığımızın bize,yani Sincan’a verdiği desteğin en büyük kanıtı gerçekleşen ziyaretlerdir” .dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.