Sincan Ekspress Haber Sayfası

MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASINA SİNCAN MÜFTÜLÜĞÜNDEN BÜYÜK DESTEK

MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASINA SİNCAN MÜFTÜLÜĞÜNDEN BÜYÜK DESTEK
369 views
14 Mayıs 2020 - 12:39

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı “Biz bize yeteriz Türkiyem” başlıklı milli dayanışma kampanyasına Sincan Müftülüğü personelinden destek geldi.

Sincan İlçe Müftümüz Mevlüt TOPÇU, “Kampanyaya İlçe Müftülüğü personeli olarak gerek maaşlarımızı bağışlayarak gerek farklı meblağlarda bağış yaparak şu ana kadar toplamda 101 Bin 405 TL ile destek verdik vermeye devam edeceğiz inşallah.” dedi.

Müftü TOPÇU, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kampanyayı açıklaması ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın destek çağrısıyla, müftülük olarak tüm personelini, din görevlilerini, Kur’an Kursu hocalarını bilgilendirdiklerini ifade etti.

TOPÇU şöyle konuştu: Devlet büyüklerimizin kampanya çağrısıyla birlikte müftülük olarak gönüllülük esasına dayalı olmak üzere bütün personelimizi bilgilendirdik. Personelimiz kampanyaya tam destek vererek bugüne kadar yukarıda zikrettiğimiz meblağa ulaştık. Personelimizin desteği devam ediyor. Bu itibarla kampanyaya destek veren tüm personelimize teşekkür ediyorum.

Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.