Sincan Ekspress Haber Sayfası

MÜFTÜLÜKTEN HÜZÜNLÜ VEDA

MÜFTÜLÜKTEN HÜZÜNLÜ VEDA
184 views
21 Haziran 2021 - 23:01

Sincan Müftülüğü Şube Müdürü iken Gaziantep Nurdağı Şube Müdürü olarak atanan İlyas HENNEP ve Bolu İl Müftülüğü Şube Müdürlüğüne atanan Selman ÖZKAN’a; Hafızlık Eğitimi Daire Başkanı İbrahim YILMAZ, Hizmet İçi Eğitim ve Rehberlik Daire Başkanı Osman ALPASLAN, İlçe Müftümüz Mevlüt TOPÇU ve Müftülük personelinin katıldığı törende veda edildi.

Sincan Müftülüğünde göreve başladığı ilk günden bu yana örnek şahsiyeti, çalışkanlığı ve fedakarlığıyla gönüllerde özel bir yer edinen İlyas HENNEP düzenlenen programda ”Sincan’da göreve başladığım ilk günden bu yana kıymetli Müftümüz Mevlüt Hocamla birlikte Din Hizmetleri ve Eğitim Birimlerinde 11 aya sığdırılması zor pek çok hizmet ve projeyi çok şükür faaliyete geçirerek meyvelerini aldık. Böyle kısa bir zamanda bizlere destek olan hepsi birbirinden kıymetli mesai arkadaşlarıma ve sahadaki görevlilerimize hassaten teşekkür ediyorum.
Gönül uzun süreler Sincan’da hizmet etmeyi arzu ederdi ancak malumlarınız üzere ailevi sebeplerden dolayı tayin istemek durumunda kaldık. Sincan’da çok güzel dostluklar kazandım ve bütün dostlarıma canı gönülden diyorum ki bundan sonra Gaziantep Nurdağı’nda kapısı sizlere her zaman açık bir ev ve sizlere kucak açmış bekleyen bir kardeşiniz var.” dedi.

Şube Müdürümüz Selman ÖZKAN İlçe Müftümüz Mevlüt TOPÇU ve mesai arkadaşlarımız ile birlikte uyum içerisinde çok güzel hizmetlere imza attık. Sincan Müftülüğü benim evim, mesai arkadaşlarım kardeşlerim gibiydi. Bu ayrılık bizleri ziyadesiyle üzdü ancak bu vatanın her noktasında hizmet etmek bizler için çok özel ve anlamlıdır. Bugün Sincan’daki görevimiz sona ermiş Bolu İl Müftülüğü Şube Müdürü olarak atanmış bulunmaktayım. Geride bıraktığım süre zarfında iyi kötü günlerimiz oldu benden tarafa bütün arkadaşlarımıza haklarım helal olsun.” dedi.

İlçe Müftümüz TOPÇU “Sizin gibi çalışkan, azimli ve tecrübeli arkadaşlarla çalışmak benim için çok güzeldi. Personelimiz ve Sincanımıza çok şey kattınız. İnanıyorum ki gittiğiniz her yerde bu gayret ve özverili çalışmalarınız ile örnekliğiniz devam edecektir. Bende bu vesileyle şahsım ve vatandaşlarımız adına Sincan’a yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor yeni görev yerlerinizde başarılar diliyorum.” dedi.
Ayrıca Veda programında Sincan Vaizi iken yine Sincan Cezaevi vaizliğine naklen atanan Ayşenur Altınkaynak Balkan hocahanımda hazır bulundu. Müftümüz TOPÇU, 14 yıl Sincan’ımızda hizmet etmiş, pek çok aile probleminde çözümler üreterek onlara rehberlik ve danışmanlık yapmış alo fetva hattında öz veriyle çalışmış yine aile ve eğitim alanlarında yaptığı güzel projelerle iz bırakmış Ayşenur hocahanıma çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bu güzel çalışmalarını yeni görev alanı olan Sincan cezaevi yerleşkesinde de devam ettirecektir, dedi.
Şube Müdürlerine ve vaizimize hatıra olarak alınan saat ve plaketler takdim edildikten sonra çekilen hatıra fotoğrafıyla veda programı sona erdi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.