Sincan Ekspress Haber Sayfası

MURAT ERCAN’DAN YOĞUN NİKAH MESAİSİ

MURAT ERCAN’DAN YOĞUN NİKAH MESAİSİ
100 views
23 Ağustos 2021 - 0:05

Pandemi nedeniyle uzun süredir evliliklerini erteleyen ve kısıtlamaların kalkmasını fırsat bilen çiftler nikah işlemleri için evlendirme müdürlüklerine akın ettiler. Sincan Belediyesi Evlendirme Memuruluğu’da bu yoğunluktan nasibini alıyor.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Sincan Belediyesi  Evlendirme Memurluğu’da bu yoğunluğu yaşadı. 1 Temmuz’da kısıtlamaların kaldırılıp düğünlerin serbest bırakılmasının ardından evlenmek için bekleyen genç çiftler nikah dairelerine hücum etti. Sincan Belediyesi  Evlendirme Memurluğu’da 1 Temmuz -19 Ağustos tarihleri arasında  510 nikah kıydı. Evlendirme Memurluğu bünyesinde 5 nikah memuru ile yaklaşık 50 günlük periyoda 510 akdi sığdırdı.

Bu yoğun dönem de kendisine gelen davetleri geri çevirmeyen Sincan Belediye Başkanı Murat ERCAN 1 Temmuz-19 Ağustos tarihleri arasında yaklaşık 50 günlük süreçte 75 nikah kıyarak çiftlerin mutluluklarına ortak oldu.

Sincan Belediye Başkanı Murat ERCAN sadece gelen davetlere değil,  programında boşlukları fırsat bilip Sincanlı vatandaşların bu mutlu günlerine sürpriz şekilde katılıp nikah akdini gerçekleştiriyor.

Sincan Belediyesi Evlendirme Memurluğu’ndan alınan bilgiye göre nikah randevuları yoğunluğunun kış aylarına kadar sürmesi bekleniyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.