Sincan Ekspress Haber Sayfası

SİNCAN ARTIK YÜKSEK RİSKLİ BÖLGE

SİNCAN ARTIK YÜKSEK RİSKLİ BÖLGE
257 views
29 Mart 2021 - 22:10

Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan “Hayat Eve Sığar” uygulamasının verilerine göre Ankara’da coronovirüs’ün en çok görüldüğü ilçeler arasında bulunan Sincan da vaka sayıları oldukça arttı..

Ülkemizi olumsuz etkileyen, Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan “Hayat Eve Sığar” ” uygulamasıyla Coronovirüs haritalarını anlık olarak yayınlayan Sağlık Bakanlığı, riskli bölgeleri sokak sokak, mahalle mahalle gösteriyor.

Uygulamaya göre Mart ayı itibariyle Sincan’da belli semtlerde yoğunlaşan Koronavirüs, bu gün itibariyle tüm Sincan’ı etkisi altına almaya başladı. Haritaya göre şu an Sincan genelinde  tüm bölgeler yüksek riskli bölge olarak gösterildi.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Sincan’da da vaka sayılarının artması Sincan’da yaşayan vatandaşları tedirgin etmeye başladı.

Sincan’da yerel yönetimler tedbirlerini artırırken vatandaşlarada sosyal mesafe ve maske kuralına dikkat etmelerini öneriyor.

Dünyayı kasıp kavuran Covid-19 virüsü ülkemizi olumsuz etkilemeye devam ederken Sincan ilçesinde de maksimum seviyelere ulaştı.

Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.