Sincan Ekspress Haber Sayfası

SİNCAN BELEDİYESİ BÜNYESİNDE AÇILAN KURSLARA YOĞUN İLGİ

SİNCAN BELEDİYESİ BÜNYESİNDE AÇILAN KURSLARA YOĞUN İLGİ
101 views
17 Ağustos 2021 - 15:48

Sincan Belediyesi gençlerin eğlenceli vakit geçirirken bir taraftan da ideallerindeki mesleğe kavuşmalarına destek olmak amacıyla çeşitli kurslar açtı. Yetişkinlere de hitap eden kurslar sayesinde vatandaşlar yeni bir iş öğrenerek ev ekonomisine de katkıda bulunabiliyor.

Sincan Belediyesi, açtığı kurslarla 7’den 70’e herkese hitap ediyor. İlçeye okçuluk alanı kazandıran Sincan Belediyesi, ata sporumuz okçuluk alanında kendini geliştirmek isteyenlere yönelik kurs açtı. O kursa çok yoğun ilgi var.

Kursa başlayanlar usta eğiticiler eşliğinde okçuluk sporunun inceliklerini öğrenecek. 9 ve 26 yaş aralığındaki çocuklar ve gençler kursa başvuru yaptıktan sonra haftada 2 gün eğitim alabilecek. Okçulukla ilgili tüm malzemeler Sincan Belediyesi tarafından tedarik edilecek. Kurs başvuruları devam ediyor.

Diğer Kurslar da Beğeni Topluyor

Okçuluk kursu yanında bağlama kursu ile gençler hayallerine koşuyor. Yeni bir enstrüman öğrenerek bu alanda kendini geliştirebiliyor.

Diksiyon kursuna katılanlar Türkçe’nin incelikleri öğrenerek, etkili ve doğru konuşma kabiliyeti kazanıyor. Gençler, hızlı klavye kursu ile sınavlara hazırlanıp, hayalindeki mesleğe kavuşabilecek birikime sahip oluyor. Ev hanımları da kurslardan faydalanıyor. Birbirinden özel tasarım ve fikirler dikiş kursu ile hayat buluyor, ev hanımları tasarladıkları kıyafetleri kendi elleriyle dikiyor. Böylece öğrendiklerini ilerleyen dönemde uygulayarak ev ekonomisine katkıda bulunabiliyor.

Tüm kurslara başvurular www.sincan.bel.tr internet adresinden yapılıyor. Başvuru yeter sayısına ulaşılması durumunda yeni kurslar da açılabilir.

Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.