Sincan Ekspress Haber Sayfası

SİNCAN BELEDİYESİ İŞÇİLERLE TOPLU SÖZLEŞME İMZALADI.

SİNCAN BELEDİYESİ İŞÇİLERLE TOPLU SÖZLEŞME İMZALADI.
698 views
15 Aralık 2020 - 21:05

HAK – İŞ Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Keskin, sendika ile Sincan Belediyesi şirketi Sinkent LTD. ŞTİ. arasında imzalanan toplu iş sözleşmesi törenine katıldı.

Gerçekleştirilen toplu iş sözleşmesi törenine Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Sinkent LTD. ŞTİ. Genel Müdürü Recep Sivri, Genel Merkez Teşkilatlanma Uzmanı Yakup Türkalp, belediye bürokratları ve üyeler katıldı.

Toplu iş sözleşmesi töreninde konuşan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Keskin, örgütlenme sürecinde görev alanlara teşekkür ederek, “Toplu iş sözleşme görüşmelerini yürütürken iş yerlerinde, iş barışını ve uzlaşma yolunu kendimize görev edindik. Bu sayede huzurlu iş yaşamını birlikte inşa edebiliriz. Bugün burada güzel bir sözleşmeye imza atıyoruz.  Bundan sonra üyelerimize işlerini en iyi şekilde yaparak rızkımızı helalinden kazanmak kalıyor. Bu sayede hem belediyemize hem de yaşadığımız şehre görevimizi yapmış oluruz. Toplu iş sözleşmemiz üyemiz emekçi kardeşlerimize, Sendikamıza ve Sincan Belediyemize hayırlı olsun” dedi.

Çalışma huzurunun önemine değinerek konuşmasına başlayan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, “Belediyemizin imkanları dahilinde çalışanlarımıza en yüksek zamları yaptık. Belediye olarak çalışanlarımızla bir aile olduğumuzu düşünüyoruz. Sözleşmemizin Belediyemizde çalışan arkadaşlarımıza, Belediyemize ve Sendikamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.