Sincan Ekspress Haber Sayfası

SİNCAN BELEDİYESİ SİNOP AYANCIK’A TANKER ve 4 KİŞİLİK EKİP GÖNDERDİ

SİNCAN BELEDİYESİ SİNOP AYANCIK’A TANKER ve 4 KİŞİLİK EKİP GÖNDERDİ
85 views
19 Ağustos 2021 - 12:29

Sincan Belediyesi sel felaketinden etkilenen bölgelere destek vermeye devam ediyor. Sinop Ayancık’ta çalışmalara katılması amacıyla bir su tankeri ve 4 kişilik ekip gönderildi. Kastamonu’da selin açtığı yaraların sarılması için canla başla mücadele eden Sincan Belediyesi ekiplerine Gümürtler Köyü sakinleri teşekkür etti.  

Sincan Belediyesi sel afetinden etkilenen kardeşlerinin yanında olmaya devam ediyor.

Selden en çok etkilenen Kastamonu’ya1 damperli kamyon, 1 lowbet, 1 hidrolik kepçe ve ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere 500 gıda kolisi gönderen Sincan Belediyesi, Sinop Ayancık’a da destek için bir su tankeri ve 4 kişilik ekip gönderdi. Bölgeye ulaşan ekipler çalışmalara başladı.

Kastamonulu Vatandaşlardan Sincan Belediyesine Teşekkür

Kastamonu’da selin izlerini silmeye çalışan ekipler kapanan köy yollarını açılıyor, nerede bir ihtiyaç varsa oraya koşuyor.

Sincan Belediyesinin çalışmaları vatandaşın da takdirini topluyor. Azdavay ilçesine bağlı Gümürtler Köyü’ndeki vatandaşlar çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sincan Belediye Başkanımıza buradan sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Allah razı olsun.” ifadelerini kullandı.

“Zor Şartlarda Hizmet Veriyorlar”

Gümürtler Köyü Muhtarı ise, “Ankara Sincan Belediyesinden afet bölgesine gelmiş olan ekipler burada zor şartlarda hizmet vermeye çalışıyor. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Sincan Belediye Başkanımız Murat Ercan Beye de vermiş olduğu katkılardan dolayı çok teşekkür eder, saygılar sunarız.” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.