Sincan Ekspress Haber Sayfası

SİNCAN İYİ PARTİ MUHTARLARLA BULUŞTU

SİNCAN İYİ PARTİ MUHTARLARLA BULUŞTU
124 views
28 Haziran 2021 - 22:07

İYİ Parti Sincan İlçe Başkanlığı Sincan mahalle muhtarları ile kahvaltılı bir toplantı yaptı. Harikalar Diyarında gerçekleştirilen toplantıya İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Şenol SUNAT,Milletvekili Ayhan ALTINTAŞ, Genel İdare Kurulu Üyesi Mehmet ARSLAN, ,İl Başkanı Yetkin ÖZTÜRK,İYİ Parti Büyükşehir Belediye Meclis üyesi ALİ ÜNAL, İYİ Parti Sincan Belediye Meclis üyeleri  İlçe Başkanı Ali GÖVEN, mahalle muhtarları ve  çok sayıda partili katıldı.

Sincan İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltıya katılan Milletvekilleri ve İl Başkanı Yetkin Öztürk ve İlçe Başkanı Ali Göven birer konuşma yaptılar. Sincan’ın sorunları ile ilgili muhtarlardan yazılı ve sözlü olarak bilgi alan İyi Parti Sincan İlçe yönetimi bu sorunların çözümlerini en kısa sürede gündeme getireceklerinin sözünü verdi.

Konuşmalarda Büyükşehir Belediyesinin yoğun çalışmasına vurgu yapılarak Sincan’ın yol su sorunu kalmayacağı belirtildi.

Sincan ilçe başkanlığımızın tertiplediği teşkilatımız ve mahalle muhtarlarımız ile kahvaltılı toplantıya Milletvekillerimiz ve il başkanımız ile katıldık.

Toplantıda söz alan İyi Parti Ankara İl Başkanı Yetkin ÖZTÜRK, “Ekonomik problemlerden samanın kilosunun üç hafta önce 1.25 olduğunu şimdi ise 1.55 olduğunu, buğdayın 2.5 lira olduğunu ve cumhuriyet tarihinde böyle birşey olmadığını dile getirdi. Rize de gerçekleşen saldırıya ve cumhurbaşkanının buna ithafen söylediği ‘daha başınıza neler gelecek’ “ cümlelerini dile getirdi.

İYİ Parti Sincan İlçe Başkanı Ali Göven İYİ kadrolar ile şehrin nasıl yönetilmesi gerektiğini Ankara Büyükşehir Belediyesinde gösterdiğimiz gibi Sincanda da göstermek istiyoruz çünkü sorunları biliyoruz çözümlerimiz hazır. Alahın izni, teşkilatlarımızın gayreti, milletimizinde desteği ile iktidara yürüyoruz. İmanın, cesaretin ve millete adanmışlığın sonu elbette İYİ olacak. dedi.

Kürsüde söz alan İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Şenol SUNAT, Sincan’da 5 kadın muhtar olduğundan hoşnut olduğunu dile getirerek “Vatandaşların giderek yoksullaştığı dönemde bunları not edecek olanların muhtarlardır. Mahallelerinizdeki insanlarla ilgilenmelisiniz, kendini ifade edemeyecek insanlar var. İktidar olduğumuz takdirde muhtarların şartlarını iyileştireceğiz.Bunlarda seçim beyannamemizde yer alıyor. “ dedi.

Hukuk Devleti olmanın şartlarını değinen SUNAT “Demokrasi getirilmeli ve tek kişi yönetiminden kurtulup güçlendirilmiş parlementer sistemin getirilmesi gerekiyor. dedi. Din tüccarlarıyla mücadele ettiğini ve tek hedeflerinin ülke geleceğinin daha iyi olabilmesi olduğunu dile getiren Şenol SUNAT Tahsilli kardeşlerimizi %30’nun işsiz olduğu bir ülkede yaşamak istemediğini söyledi.

Sözlerine devam eden SUNAT “Çözüm önerileriyle iktidara hazırız.” dedi. Fırsat eşitliğinin ülkemizde olmadığını ve nesillere kıyıldığını söyleyen Şenol SUNAT” uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerin eğitim almadılar ve  telafi edilmesi gerekir. Dünyada en fazla okul kapatan ikinci ülkeyiz. Kimse öğrencilerin eğitim durumlarını dert etmiyor. Kapalı okulu olan bir bakanlığı yönetmenin kolay.”dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.