Sincan Ekspress Haber Sayfası

SİNCAN KÜLTÜR MERKEZİ’NE BAKANLIK’TAN 1 MİLYON DESTEK

SİNCAN KÜLTÜR MERKEZİ’NE BAKANLIK’TAN 1 MİLYON DESTEK
214 views
23 Ocak 2021 - 4:39

Sincan Belediyesi tarafından yapımı devam eden “Sincan Belediyesi Kültür Merkezi” inşaatının tamamlanması için T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı “Kamu Eliyle Yapılan Kültür Yatırımlarına Destek Projesi” kapsamında 1.000.000,00 TL destek gönderdi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı “Kamu Eliyle Yapılan Kültür Yatırımlarına Destek Projesi” kapsamında Sincan Belediyesi tarafından yapımı devam eden Kültür Merkezi inşaatına destek olmak için 1.000.000,00-TL ödenek gönderdi.

Sincan Belediyesi Ocak Ayı Meclis gündemine gelen ödenek, Sincan Belediyesi Belediye Meclisi’nde oylanarak oy birliğiyle kabul edildi.

Meclis toplantıları sonunda karara bağlanan ödenek için Sincan Belediyesi’nden yapılan açıklama da; “Yapılan oylama sonucunda, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı 2020 Yılı Yatırım Programının “Kamu Eliyle Yapılan Kültür Yatırımlarına Destek Projesi” ödeneğinden belediyemizce yapımı devam eden “Sincan Belediyesi Kültür Merkezi” inşaatı işinin tamamlanması için 1.000.000,00-TL ödeneğin Şartlı bağış olarak kabul edilmesinin kabulüne oybirliğiyle 04.01.2021 tarihli toplantıda karar verildi.” sözlerine yer verildi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.