Sincan Ekspress Haber Sayfası

SİNCAN SİYASETİNDE DEVA DENGESİ

SİNCAN SİYASETİNDE DEVA DENGESİ
89 views
13 Temmuz 2021 - 22:55

DEVA Partisi Sincan İlçe Başkanlığı’nın açılmasıyla birlikte Sincan siyaset kulislerinde bir çok iddaa gündeme gelmeye başladı. Deva Partisi Sincan İlçe Başkanı Halil ASLAN, kulislerde konuşulan konulara cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde DEVA Partisi Genel Başkanı Ali BABACAN’ın katılımıyla Sincan İlçe Başkanlığı açılışını gerçekleştiren DEVA Partisi Sincan İlçe Başkanlığı, Sincan siyaset kulislerinde ilginç iddialarla gündeme gelmeye başladı. İlçe Başkanı Halil ASLAN sorulara cevap verdi.

“Sincan Belediyesi Meclis Üyesi bazı isimlerin partilerinden istifa ederek Sincan Belediye Meclisi’nde “DEVA Partisi Grubu” kuracakları sorusuna cevap veren Halil ASLAN, “ Bu söylentiler bizimde kulağımıza geliyor. Bugün hepiz Sincan’da yaşıyoruz. Sincan siyasetinde bir geçmişimiz var. Eski arkadaşlarımızla düşman değiliz ki. Birçok arkadaşımla hala görüşüyorum. Ama ilçe başkanlığımıza gelen bu yönde resmi bir başvuru yok. Gelmek isteyen arkadaşlarımızı da aramızda görmekten onur duyarız” dedi.

DEVA Partisi İlçe Başkanı Halil ASLAN, “ Bu kulislerde konuşulan bazı konular bizim Sincan siyasetinde etkili olacağımızın kanıtıdır. Biz Sincan’ı istiyoruz. Sincan’a hizmet etmek istiyoruz.” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.