Sincan Ekspress Haber Sayfası

SİNCAN’DA YAĞMUR DUASI

SİNCAN’DA YAĞMUR DUASI
239 views
12 Aralık 2020 - 0:46

Diyanet İşleri Başkanlığı’nca, ülke genelinde yaşanan kuraklık nedeniyle bugün 81 ilde cuma namazının ardından yağmur duası yapıldı. 

İlçe Müftümüz Mevlüt TOPÇU  tarafından Eyüp Sultan camiinde vaizlerimiz ve din görevlilerimiz tarafından tüm camilerimizde dualar edildi. 

Cuma hutbesinde gıybet ve dedikodunun zararları ile israf ve dengeli su tüketimini anlatan İlçe Müftümüz TOPÇU, cuma namazının farzının ardından yağmur duası yaptı. Türkiye’de bu yıl ciddi kuraklık yaşandığı ve tüm doğa olaylarından Allah’a sığındıklarını belirten TOPÇU “Bize yağmur ver Allah’ım” diyerek dua etti, camide bulunan vatandaşlar, ellerini semaya kaldırarak yapılan duaya katıldı. 

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Sincan genelinde tüm camilerimizde cuma namazı sonrası yağmur duası yapılarak eller semaya açıldı. 

<!– Admatic imageplus x Ad Code START –> <ins data-publisher=”adm-pub-114587444557″ data-ad-type=”imageplus” class=”adm-ads-area” data-ad-network=”134360079193″ data-ad-sid=”400″></ins> <script src=”//cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js” async></script> <!– Admatic imageplus x Ad Code END –>

Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.