Sincan Ekspress Haber Sayfası

SİNKENT PERSONELİNE BAYRAM İKRAMİYESİ 1000 TL

SİNKENT PERSONELİNE BAYRAM İKRAMİYESİ 1000 TL
99 views
10 Temmuz 2021 - 0:38

Sincan Belediyesi Temmuz Ayı Toplantısı’nda  karara bağlanan önerge SİNKENT personelinin yüzünü güldürdü.

Sincan Belediyesi Belediye Meclisi Temmuz Ayı Toplantıları 1. Oturumunda İyi Parti Belediye Meclis Üyesi Osman GÜVEN’in verdiği önergeyle gündeme gelen SİNKENT personelinin bayram ikramiyeleri, bugün yapılan toplantıda Belediye Başkanı Murat ERCAN’ın yaptığı açıklamayla daha önce 100 TL olan bayram ikramiyesi 1000 TL’ye yükseltildi.

Görüştüğümüz SİNKENT personelleri bu kararla ilgili ikramiyelerin 1000 Tl olmasını sağlayan Belediye Başkanı Murat ERCAN’a ve önergeyi meclise getiren Osman GÖVEN’e teşekkür etti.

9 Temmuz 2021 tarihinde Hizmet-İş Genel Başkanı Yardımcısı Halil ÖZDEMİR’inde katıldığı törenle Hizmet-İş ve Sincan belediyesi SİNKENT arasında imzalanan ek protokolle Sinkent personeline bayram ikramiyesi olarak brüt 1000 Tl resmiyet kazandı.

Sincan Belediyesi’nde gerçekleşen törene Hizmet-İş Genel Başkan Yardımcısı Halil ÖZDEMİR, Sincan Belediye Başkanı Murat ERCAN, Ankara 1 No’lu Şube Başkanımız Mahmut TOSUN ve SİNKENT Genel Müdürü Recep SİVRİ katıldı.

İmzalanan ek protokolle Sincan Belediyesi SİNKENT’te çalışan üyelerimize Kurban Bayramı’nda 1.000 TL bayram ikramiyesi verildi.

Özdemir, “Alınan Bu Destek Üyelerimize Bir Can Suyu Olacaktır”

Ek protokolün imzalamasında emeği geçenlere teşekkür eden Hizmet-İş Genel Başkan Yardımcısı Halil ÖZDEMİR, “Belediye Başkanımız Murat Ercan’la yaptığımız görüşmeler sonucu, Kurban Bayramı’nda üyelerimize 1.000 TL ikramiye verilmesi konusunda görüş birliğine vardık. Kurban Bayramı hepinizin bildiği gibi masraflı bir ay. Alınan bu destek üyelerimize bir can suyu olacaktır. Sincan Belediye Başkanımız merhametli bir başkan. Bunu daha önce hem toplu iş sözleşmesinde hem de sendikamıza yaklaşımlarında gördük. Kendisine üyelerimize ve bizlere olan yaklaşımlarından ötürü teşekkür ediyoruz” dedi.

Ercan, “Biz Bir Aileyiz”

Belediyenin imkanları doğrultusunda çalışanlara en iyisini vermeye çalıştıklarını belirten Sincan Belediye Başkanı Murat ERCAN ise, “Bütçemizin imkanları dahilin de çalışanlarımızın lehine ne varsa altına imzamızı atıyoruz. Bugün vereceğimiz ikramiyeyi de Şube Başkanımız Mahmut Tosun ile müzakere ederek çalışanlarımıza vermeyi uygun gördük. Çalışanlarımıza bu vesileyle hayırlı bayramlar diliyorum. İnşallah çalışanlarımız aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu bayramlar geçirirler. Ayrıca bir iki gün içerisinde banka promosyonları da çalışanlarımızın hesaplarında olacak. Çalışanlarımız sahada başarılı oldukça bizde başarılı oluyoruz. Biz bir aileyiz” şeklinde konuştu.

Programın sonunda Hizmet-İş Genel Başkan Yardımcımız Halil ÖZDEMİR, Sincan Belediye Başkanı Murat ERCAN’a günün anısına bir hediye takdiminde bulundu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.