Sincan Ekspress Haber Sayfası

ŞUBE MÜDÜRÜMÜZ FETHİ DAĞ EMEKLİ OLDU

ŞUBE MÜDÜRÜMÜZ FETHİ DAĞ EMEKLİ OLDU
106 views
05 Mart 2021 - 23:38

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayfer Yıldırım ve Şube Müdürlerimiz, Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde Şube Müdürü olarak görev yaparken emekliye ayrılacak olan Fethi Dağ’a Sincan Öğretmenevinde düzenlenen programla veda ettiler.

Meslek hayatı boyunca Milli Eğitim Bakanlığımızın amaç ve ilkelerine sadakatle bağlı olarak görev yaptığına dikkati çeken Fethi Dağ, emekliye ayrılırken birlikte çalışmaktan büyük memnuniyet duyduğu Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü camiasına desteklerinden dolayı teşekkür etti. Sincan’dan güzel anılarla ayrıldığını söyledi.

Şube Müdürü Fethi Dağ’ı eğitime katkılarından dolayı tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayfer Yıldırım, başarı dolu çalışmalarından dolayı Fethi Dağ’a teşekkür etti. Emeklilik hayatında ailesi ile birlikte sağlık, huzur ve mutluluk dileklerinde bulundu. Yıldırım “Biz kendisinden memnunduk, benim bulunduğum süre içinde dürüstlüğüyle, saygınlığıyla mesai arkadaşlığında gösterdiği uyumu ile tanıdım. Bundan sonra ailesiyle, tüm yakınlarıyla ve dostlarıyla en güzel şekilde yaşamına devam etmesini diliyorum.” dedi.

Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting
SON EKLENEN FİRMALAR
Sobe KokoreçFree Shoutcast HostingRadio Stream Hosting

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.