Sincan Ekspress Haber Sayfası

SÜLEYMAN KIRMIZI’DAN İSMAİL ESER’E AÇIK DESTEK

SÜLEYMAN KIRMIZI’DAN İSMAİL ESER’E AÇIK DESTEK
162 views
04 Ağustos 2021 - 1:27

Kısıtlamalar nedeniyle uzun bir süredir ertlenen Sincan Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi genel kurulu 8 Ağustos 2021 Pazar günü yapılacak. Sincan Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi yapacağı seçimli genel kurula 1 hafta kala yönetime talip olan adaylardan Süleyman KIRMIZI’nın adaylıktan çekilerek  mevcut başkan İsmail ESER’i desteklediğini açıkladı.

Sincan Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi pandemi nedeniyle uzun süredir ertelenen seçimli genel kurulunu yapıyor. 8 Ağustos Pazar günü Sincan Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak seçimlere bir hafta kala başkan adayı Süleyman KIRMIZI ve yönetimi sosyal medya üzerinden bir açıklama yaparak adaylıktan çekildiğini ve mevcut başkan İsmail ESER’i ve yönetimini desteklediğini açıkladı.

Süleyman KIRMIZI, yaptığı açıklamada adaylık sürecini değerlendirerek yaptığı saha çalışmalarından bahsetti. KIRMIZI, “Adaylığımız sürecinde ben ve yönetimim bir çok esnaf ziyaretlerinde bulunduk. Bir çok esnafımızla dertleştik. Sorunları ve taleplerini dinledik. Esnafımızın telkinleri doğrultusunda adaylıktan çekilerek isteklere daha iyi cevap veren ve vermeye de devam eden mevcut başkanımız İsmail ESER’i ve yönetimini hiçbir talebimiz olmadan desteklemeye ve birlikte hareket etmeye karar verdik.” dedi.

Açıklamalarına devam eden Süleyman KIRMIZI, kendimizden önce Sincan Esnafımızı düşünmemiz diyerek “Bizler koltuk için değil Sincan Esnafımıza daha iyi hizmet verebilmek için aday olmuştuk. Bu bir başkanlık yarışı değil hizmet yarışıdır. Sincan Esnafına kim daha kaliteli ve iyi hizmeti götürür onun yarışındaydık. Ortak amacın Sincan Esnafı olduğunu kanaatinde yola çıkmanın verdiği bir anlayışla Sincan Esnafımız lehine adaylıktan çekilerek, ben ve yönetimim mevcut başkanımız İsmail ESER’i kayıtsız şartsız destekleme ve beraber hareket etme kararı aldık” dedi.

Adaylık sürecinde kendisini misafir eden ve destekleyen bütün esnaflara teşekkür ederek, “Hayır için çıktığımız bu yolda Mevlam yar ve yardımcımız olacaktır” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.