Sincan Ekspress Haber Sayfası

TEMMUZ AYI BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

TEMMUZ AYI BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
133 views
07 Temmuz 2021 - 19:34

Sincan Belediyesi Meclisi Temmuz Ayı Toplantıları başladı. Belediye meclis üyeleri tarafından verilen önergelerle ilgili görüşmelerle başlayan meclis toplantılarında ilginç detaylar ortaya çıktı.

GÖVEN, “SİNKET PERSONELİNİN BAYRAM İKRAMİYESİ ARTIRILSIN”

Sincan Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantıları başladı. Belediye Meclis üyeleri tarafından verilen gündeme ek önergelerle başlayan belediye meclis toplantısında İyi Parti Belediye Meclis Üyesi Osman GÖVEN verdiği önergeyle Sinkent personelinin bayram ikramiyesi artırılması talbenide bulundu.

Osman GÖVEN verdiği yazılı önergede Ramazan Bayramın’da verilen bayram ikramiyelerinin günümüz şartlarının gerisinde kaldığını ifade ederek Kurban Bayramı ikramiyelerinin 1500 Tl olması talebinde bulundu.

ÜNVER’DEN KAY KAY PARKI

Sincan Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Mustafa ÜNVER verdiği önergeyle Sincan’a teknik bir kay kay parkı yapılmasını istedi. Verilen önergede kay kay sporunun artık olimiyatlara eklendiği ve Türkiye’de bu sporla ilgili bir federasyon kurulduğu dile getirildi. Sincan bir kay kay parkı yapılması ve içinde kafeterya vb. tesislerin kurulması istendi.

MACERA PARKI İLGİ ÇEKTİ

Sincan Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Mustafa ÜNVER verdiği diğer bir önergeyle Sincan’a bir Macera Parkı oluşturulmasını önerdi. Mustafa ÜNVER verdiği yazılı önerge de Macera Parkı’nın gençler üzerinde risk alabilme ve problem çözme yeteneklerini geliştirdiği  deneysel  kanıtlandığına yer verilirken, Sincan’ın marka değerine yakışacak macera parkının ziyaretçi çekeceği belirtildi.

GÜLMEZ; ANKARA’DA KURAKLIK ORTALAMANIN ÜSTÜNDE

Ak Parti Belediye Meclis Üyesi ve Sincan Ziraat Odası Başkanı Zekeriye GÜLMEZ, kürsüde söz alarak “Ankara ilimiz Türkiye ortalamasının üstünde kuraklık yaşadı. Kuraklık nedeniyle çiftçimiz zor durumda kalabilir. Çiftçiye tohum desteği verilmesi gerekmektedir” dedi.

ASKERLERİMİZE ASKER ÇANTASI

MHP Grup Başkan Vekili Mustafa ÜNVER, verdiği yazılı önergeyle vatanımızı korumakla görevli olan Mehmetçiğimize destek amaçlı yeni askere gidecek gençlerimize  içinde temel ihtiyaçların olacağı bir asker çantası hediye edilmesi talebinde bulundu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.