Sincan Ekspress Haber Sayfası

TÜRKİYE DİYANET VAKFI YÖNETİCİLERİNDEN SİNCAN MÜFTÜLÜĞÜ’NE ZİYARET

TÜRKİYE DİYANET VAKFI YÖNETİCİLERİNDEN SİNCAN MÜFTÜLÜĞÜ’NE ZİYARET
182 views
19 Mart 2021 - 0:38

Türkiye Diyanet Vakfı Genel Müdür V. Mehmet EĞİNÇ, TDV Şube ve Emlak Hizmetleri Müdürü Kemal YORULMAZ ve TDV Yayın Matbaacılık İşletme Müdürü Murat AYDEMİR İlçe Müftümüz Mevlüt TOPÇU makamında ziyaret ettiler.

TDV Sincan Şubesi faaliyetlerini yerinde görmek üzere Sincan İlçe Müftülüğüne gelen TDV yönetimi, İlçe Müftümüz Mevlüt TOPÇU’nun rehberliğinde bir takım ziyaret ve incelemelerde bulundular.

İlçe Müftümüz Mevlüt TOPÇU’nun Sincan’da göreve başlamasından sonra çok kısa bir zaman diliminde Sincan’a 3 Diyanet Gençlik Merkezi kazandırarak büyük bir başarıya imza atmıştı. Gençlere daha rahat ulaşabilmek ve yetişen gençliği sahih dini bilgilerle donatabilmek amacıyla Sincan’ın her mahallesinde bir Diyanet Gençlik Merkezi açma hedefiyle çıkılan yolun ikinci aşamasında açılması planlanan 15 Temmuz 2016 Şehitler Camii ve Yavuz Sultan Selim Camii müştemilatlarında incelemelerde bulundular.

Daha sonra Türkiye’de bir ilk ve örnek olan; ayrıca Sincan’da 3000 vatandaşımıza ayni ve nakdi yardımda bulunan “Yardım ve Koordinasyon Merkezi”mizde bulunan TDV Sincan Hayır Marketi hakkında TDV yöneticilerine detaylı bilgilendirme yapıldı.

Yardım Koordinasyon Merkezinden sonra Fatih Törekent bölgesinde ve 15 Temmuz Şehitler cami bünyesinde açılması planlanan Diyanet ve TDV yayınlarının sergileneceği Diyanet Yayınevi açılması için ön görüşme ve çalışmada bulundular.

Yapılan ziyaretlerden ve incelemelerden sonra İlçe Müftümüz Mevlüt TOPÇU; Türkiye Diyanet Vakfı Genel Müdür V. Mehmet EĞİNÇ, TDV Şube ve Emlak Hizmetleri Müdürü Kemal YORULMAZ ve TDV Yayın Matbaacılık İşletme Müdürü Murat AYDEMİR’e ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.