Sincan Ekspress Haber Sayfası

YENİKENT ESNAF SANATKARLARI MESUT ÖZATA DEDİ

YENİKENT ESNAF SANATKARLARI MESUT ÖZATA DEDİ
95 views
13 Temmuz 2021 - 18:54

Türkiye genelinde korona virüs kısıtlamaları nedeniyle genel kurul yapamayan oda ve kooperatifler normalleşme adımıyla birlikte seçimli genel kurul yapmaya başladı. Yenikent Esnaf Kefalet Kooperatifi seçimli genel kurulunu 8 Temmuz’da Vadi Zir Sosyal Tesisleri’nde yaptı. Yenikent Esnaf Ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı’na mevcut başkan Mesut ÖZATA, tek aday olarak girerek güven tazeledi.

Kısıtlamalardan dolayı genel kurul yapamayan esnaf odaları normalleşme adımlarıyla birlikte genel kurullarını yapmaya başladılar. Yenikent Esnaf  ve Kefalet Kooperatifi’de normalleşme sürecinin başlaması ile 8 Temmuz’da Vadi Zir Sosyal Tesisleri’nde seçimli genel kurulunu yaptı. Yoğun katılımın gerçekleştiği Yenikent Esnaf Ve Sanatkarları Kooperatifi genel kurulunda yapılan başkanlık seçimine tek aday olarak giren mevcut başkan Mesut ÖZATA güven tazeledi.

Yenikent Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi’nin 8 Temmuz’da yapılan seçimli genel kurulda yönetim Mesut ÖZATA, Niyazi GÜRDAL,Musa DÖNMEZ, Mesut YİĞİT ve Ertan KÜPELİ’den oluşurken denetim kuruluna Mehmet DOĞAN ve Bekir AYHAN seçildi.

Resmi programa göre devam eden genel kurula temsilciler, genel kurul üyeleri, Sincan Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail ESER, Şoförler Odası Başkanı İsa YALÇIN ve çok sayıda davetli katıldı.

Mesut ÖZATA kürsüde yaptığı konuşmada kooperatif faaliyetleri hakkında bilgiler vererek genel kurul üyelerine ve davetlilere teşekkür etti.

Misafirleri tek tek ilgilenen Mesut ÖZATA, genel kurul sonrasında teşekkürleri kabul eden Mesut ÖZATA genel kurul üyeleri ile fotoğraf çektirdi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.